Anténní Televizní Systémy prodej – montáž – opravy – poradenství

Bezdrátové profesionální připojení internetu pro firmy

Potřebujete spolehlivé připojení k internetu pro svoji organizaci nebo firmu? Potřebujete vybudovat kvalitní vysokorychlostní radiový spoj? Nebo potřebujete zajistit spolehlivou datovou linku pro připojení firmy?

Působíme na celém území ČR.

Pro firemní připojení k internetu používáme úzce směrové vysokorychlostní dvoubodové (point-to-point) radiové spoje.

Základní rozdělení

Spoje mohou být provozovány v licencovaném nebo volném pásmu.

Hlavní výhodou licencovaných pásem jsou přidělené a evidované vysílací frekvence. Na minimum je tedy omezeno jakékoliv rušení jinými zařízeními. V případě rušení přidělené frekvence je nutné se obrátit na ČTU, která garantuje dostupnost této služby v daném pásmu – platíme jim za to.

Nevýhodou může být vyčerpání licencovaných frekvencí na vytížených uzlech ve větších městech. Nevýhodou těchto frekvencí je nutnost platit roční licenční poplatky. Tyto poplatky se liší podle frekvence a vyzářeného výkonu.

Hlavní výhoda volných pásem spočívá v absenci licenčního poplatku, rychlosti výstavby bez čekání na schválení licence a možnosti libovolného stěhování spoje. Naše firma instaluje spoje od různých firem s propustností 100/100 Mbps, až do 10 Gbps. Nevýhodou bezdrátových spojů ve volném pásmu je možné rušení jinými zařízeními.

Individuální návrh řešení

Základem úspěšné realizace je Vaše spokojenost. Mezi spokojené zákazníky patří například i tyto firmy: JaroNet, UPC česká republika, UPC broadcasting Slovak